Kinesioteipimine

Saate leevendust lihasvalule, lihaspingele ja suureneb probleemse piirkonna (liigeste) liikuvusulatus

Kellele mõeldud

Sportlastele, harrastajatele ja inimestele, keda vaevab valu, lihaspinged, esineb liikuvuspiiratus mõnes liigeses.

Kirjeldus

Esmalt selgitatakse vestluse käigus välja Teie esmased probleemid ja probleemne piirkond. Füsioterapeut hindab antud piirkonnas liigesliikuvust ja teostab lihasteste, et selgitada probleemi põhjus.

Seejärel paigaldab terapeut kinesioteibi haaratud piirkonda ja õpetab teibi hooldamist. Terapeut õpetab lisaks harjutused probleemsele piirkonnale, et saavutada maksimaalne efekt.

Spetsialist

Spordifüsioterapeut

ajutine

Siret Kalbus

Spordifüsioteraapia kogemus igas vanuses harrastus- ja tippsportlastega üle 2 aasta. Peamiseks tegevusalaks on skeleti-lihassüsteemi probleemide ennetamine ning taastusravi. Oskus läbi viia rühmateraapiaid ja treeninguid.

Läbinud kinesioteipimise, dynamic teipimise ja Ribcage- the missing link in sports physiotherapy koolitused

Spordifüsioteraapia kogemus igas vanuses harrastus- ja tippsportlastega üle 2 aasta. Peamiseks tegevusalaks on skeleti-lihassüsteemi probleemide ennetamine ning taastusravi. Oskus läbi viia rühmateraapiaid ja treeninguid

Füsioterapeut

elin_suits

Elin Suits

BA füsioteraapia erialal, MA liikumis-ja sporditeaduste erialal. Füsioterapeudi kutsetunnistus tase 7.

Läbitud rehabilitatsioonialased meeskonnakoolitused, täiendkoolitused laste- ja täiskasvanute füsioteraapias, sh insuldijärgse patsiendi rehabilitatsioon ja hemipleegilise lapse ravitaktikad NDT-Bobath kontseptsiooni alusel. Läbitud kinesioteipimise tasemekoolitused, olemas regulaarne praktiline kogemus. Lisaks valdab erinevaid massaažitehnikaid.

Omab matipilatese treeneri tunnistust ja 4 aastast treenerikogemust. Rehabilitasiooni- ja taastusravikogemus nii laste kui täiskasvanutega töötades üle 13 aasta.

Füsioterapeut

Liin_Lattik

Liina Lattik

Magistrikraad füsioteraapia erialal. Füsioterapeudi kutsekvalifikatsiooni 7 tase.

Läbinud kinesioteipimise koolituse.

Erialane töökogemus üle aasta. Omab praktilisi kogemusi erinevatest Eesti haiglatest ning töötamisel sportlastega. Rehabilitatsiooni kogemus laste ja täiskasvanutega. Valdab erinevaid massaažitehnikaid ning olemas regulaarne praktiline kogemus. Oskused ja kogemused värske operatsiooni järgse teraapia teostamiseks.

Füsioterapeut

lisel_lilliste

Lisel Lilleste

TÜ terviseteaduse BA ja terviseteaduste MA füsioteraapia erialal. Füsioterapeudi kutsekvalifikatsioon 7 tase.

Läbinud naiste vaagnapõhjalihaste füsioterapeutilise hindamise ja urineerimishäirete teraapia alase koolituse ning omab vastavat sertifikaati. Läbinud rehabilitatsioonialased meeskonnakoolitused, alajäseme teraapia (Brian Mulligans Concept of Mobilisations With Movement), kinesioteipimise baaskursuse, valdab erinevaid massaažitehnikaid ja omab praktilist töökogemust.

Rehabilitatsiooni ja taastusravi kogemus laste ja täiskasvanutega skeleti-lihassüsteemi ja neuroloogia vallas. Oskused läbi viia individuaal- ja rühmateraapiat nii saalis kui ka basseinis.

 • Toimumispaik

  Activitas ruumides Vaksali 17a, Tartu 50410

 • Kestvus

  ca 30 minutit

 • Rongiga

  Asume rongijaama vahetus läheduses

 • Parkimine

  Tasuta parkimine maja kõrval olevas parklas 90 minutit

Hind

15 eur/1 piirkond (1 piirkond on näiteks alaselg, õlg, põlv jne.)

Konsulteeri spetsialistiga

koos leiame lahendused

Kirjuta meile probleemist

Helista

E-R 9.00-17.00

50 13 410