• Toitumisnõustamine

  On sulle, kui hoolid oma tervisest ja soovid muuta oma elustiili

  Kui soovid langetada kaalu või esineb kõrgest kaalust tulenevalt jõudluse langus

  Kui sind kimbutavad sageli haigused, erinevad nahaprobleemid, liigesevalud või seedehäired, kui põed diabeeti

  Kui sul on kõrgenenud kolesteroolitase ja vererõhk

  Kui esinevad allergiad või toidutalumatused või kui tunned ennast tihti väsinud ja närvilisena

  Kui soovid nõuandeid oma lapse toitumise parandamiseks nii kaalu langetamise kui tõusu osas

Kellele mõeldud

Toitumisnõustamine sobib kõigile, kes soovivad personaalset lähenemist ning tuge kogu protsessi vältel, et muuta oma toitumine tervislikumaks.

Eriti oluline on õige toitumine lastele, rasedatele, imetavatele emade ja eakatele.

Toitumisnõustamine on protsess, milles toitumisnõustaja aitab teil lahendada toitumisega seotud probleeme ning mille kestvus ja sagedus sõltub vajadustest ja eesmärkidest. Parimate tulemuste saavutamiseks tuleks kohtuda toitumisnõustajaga regulaarselt umbes pool aastat (vahel ka kauem).

Kirjeldus

Esmasel kohtumisel tehakse kindlaks, mis eesmärgil on vajalik toitumist muuta, mis on Teie probleemid. Toitumisvigade paremaks väljaselgitamiseks palub toitumisnõustaja Teil pidada toitumispäevikut, kuhu 7 päeva vältel tuleb kirja panna mida sööte ning joote ja kui palju. Toitumispäeviku alusel koostab toitumisnõustaja järgmiseks korraks kirjaliku menüü analüüsi.

Järgmisel kohtumisel (umbes 2 nädala pärast) selgitab toitumisnõustaja Teile menüü analüüsi tulemusi ning annab esmased soovitused menüü parandamiseks. Seejärel pannakse koostöös Teiega kokku tegevuskava, millesse märgitakse eesmärgid ning nende saavutamiseks vajalikud tegevused.
Tegevuskava vormistab toitumisnõustaja Teile ka kirjalikult.

Järgnevad kohtumised lepitakse kokku võimalustest, eesmärkidest ja vajadustest lähtuvalt kuni viimase kohtumiseni, kus saate anda tagasisidet ning kus tehakse lõplik kokkuvõte ja antakse edasised soovitused iseseisvaks jätkamiseks.

Eraldi (või teenuse osana) on võimalus lasta koostada 7-päevane menüü, mis sisaldab toitumise kirjeldust koos retseptidega. Igal päeval on 3 põhisöögikorda ning 2-3 vahepala. Kui soovite teada, mis on teie toitumises valesti, võite tellida toidumenüü analüüsi koos soovitustega ka ilma teenusel osalemiseta.

Spetsialist

Sirje Hendla

Toitumisnõustaja, treener

Rohkem kui 4 aastat toitumisalase nõustamise ning kaalugruppide läbiviimise kogemust. 23 aastat aeroobikatreeneri kogemust. Laste liikumistreeningute juhendamise kogemus.

Läbitud Annely Sootsi Tervisekoolis toitumisnõustaja õpe. Põhikooli ja gümnaasiumi kehalise kasvatuse õpetaja kutse, aeroobikatreeneri kutse.

Bakalaureuse kraad kehakultuuri erialal.

 • Toimumispaik

  Vaksali 17a, Tartu 50410

 • Kestvus

  Esmasel kohtumisel 1-1,5 tundi, korduval kohtumisel 0,5-1 tundi

 • Parkimine

  Tasuta parkimine maja kõrval olevas parklas 90 minutit

Hind

Individuaalne nõustamine 42 eur/1 tund ja perenõustamine 42 eur/tund. Personaalse menüü koostamine 7 päevaks eraldiseisva tasu eest 42 eur. Individuaalne menüü analüüs eraldiseisva tasu eest 42 eur.

Konsulteeri spetsialistiga

koos leiame lahendused

Kirjuta meile probleemist

Helista

E-R 9.00-17.00

50 13 410