HEA LOGOPEED

Tule muuda maailma ja paranda inimeste elukvaliteeti koos Activitas rehabilitatsioonimeeskonnaga

Võimalik erialaselt edasi areneda, toetavad kolleegid ja mugavad töötingimused

Täistööaeg või soovi korral osalise koormusega paindlik tööaeag (hea lisa teenimisvõimalus)

Tööle asumise aeg september – oktoober 2023

Kandideeri mugavalt kiirvormilt siinsamas

Töötasu alates 2490eur

Kandideeri 1 minutiga

Põnev tööpäev

Minu kliendid on tulnud abi saama – olen aus, avatud ja empaatiline ning oskan kuulata. Enda erialast lähtuvalt oskan märgata murekohti ja aitan sõnastada kliendil eesmärke muutusteks. Oma erialast tegevust selgitan kliendile lihtsalt ja mõistetavalt, motiveerin ja julgustan teda eesmärke saavutama.

Oskan kliendile kompaktselt kirja panna oma erialase hinnangu koos soovitusega ning dokumenteerida enda teenuse sisu ülevaatlikult ja mõistetavalt. Olen oma teenuse osutamisel loominguline, kannatlik ja lähtun kliendi vajadustest. Tihti on vajalik proovida erinevaid lahendusi, et leida kliendile sobivaim.

Kui tunnen, et vajan ise nõu mõne kliendi juhtumil, olen julge seda meeskonnalt küsima, sest mitu pead, on mitu pead ja head õlga, kellele toetuda, vajame me kõik. Olen avatud arenguks ja enesetäiendamiseks, sest maailm meie ümber muutub ja meie peame kohanduma selle järgi.

Meeldiv töökoht

Minu töökoht asub Tartu kesklinna lähedal büroohoones, raudteejaama ja Vaksali pargi vahetus läheduses, aadressil Vaksali 17a. Jalgratta või auto saan vajadusel parkida üle tee Europark parklasse (90 minutit tasuta) või Activitas parkimiskohale hoone sisehoovis.

Minu tööruum on avar (30m2) ja valgusküllane (avatava suure aknaga) ning varustatud kliimaseadmega. Igas töörumis on eraldi tualettruum ja kraaniveega varustatus. Minu töökohal on reguleeritavad töölauad ja Activitas  maaletoodavad uusimad ergonoomikalahendused. Töökohal saan kasutada ettevõtte arvutit ja kõiki vajaminevaid töö- ja abivahendeid. Elementaarse heakorra, nädala sees, tagan jooksvalt mina ise. Tööruumide üldise heakorra eest hoolitseb 1 kord nädalas ettevõtte.

Majas asub populaarne kohvik Vaksali, kus pakutakse mitmekülgset valikut sooja lõunasööki, kohvi ja käsitöökooke.

Kindel tööandja

ACTIVITAS

Osutab rehabilitatsiooniteenuseid täiskasvanutele ja lastele alates aastast 2007. Eesmärgiks on pakkuda teenuseid kliendikeskselt ja tulemustele orienteeritult.  Klientideks on eelkõige füüsilise erivajadusega täiskasvanud ja lapsed.

Activitas meeskonda on oodatud oma eriala spetsialistid, kes soovivad tööalaselt edasi areneda ja on avatud pidevatele uuendustele ja täiendustele.

Tule pane ennast proovile tuntud Tartu rehabilitatsiooniasutuses. Ühiselt parandame inimeste elukvaliteeti ja muudame maailma.

Kristi Rembel-Tõnisson
Activitas tegevjuht

Tunnustatud ettevõte

15 tegutsemisaasta jooksul on Activitas aidanud leida üle 50000 lahenduse inimestele üle Eesti ja kaugnõustamisena ka väljaspoolt. Activitas on Eesti Töötuassa aasta koostööpartner 2017a. 2020 aasta tagasiside põhjal soovitaks Activitas teenuseid sõbrale keskmiselt 92% klientidest.

Toetav meeskond

Füsioterapeut

Triin Karis

Paindlik graafik, mis võimaldab samaaegselt ülikoolis käia. Mitmekesine töö (teraapia keskkond basseinis-saalis, rehabilitatsiooni-/era-/teraapiafondi kliendid). Sõbralik ja toetav kollektiiv

Logopeed, eripedagoog

Logopeed

Laine Lilleoja

Toetav meeskond, kellega saab vajadusel teha koostööd. Paindlikkus tööaja osas. Kasutamiseks ruum tööks vajalike materjalide ja vahenditega

Uuendusmeelne ja kaasav suhtumine

Vabadus

Saad valida endale sobiva töökoormuse ja -graafiku ning kaasa rääkida oma teenuse paremaks disainimisel. Iga uus kolleeg toob juurde enda kogemuse, pädevuse ja uusi huvitavaid suundasid, millega koos on muutumises ka Activitas poolt pakutavad teenused.

Vahendid

Teenuse läbiviimiseks saad kasutada ettevõtte olemasolevaid vahendeid, saad lisaks uusi vahendeid vastavalt enda eelistusetele juurde tellida ja ka kasutada enda vahendeid teraapia läbiviimiseks.

Koolitused

Soovid olla kiiresti muutuvas maailmas oma ajastu tipptasemel? Activitas võimaldab oselda sinu enda poolt valitud erialastel koolitusetel. Saad võimaluse värskendada oma erialaseid oskuseid ja teadmisi ning tööalaselt pidevalt edasi areneda

Mugav keskkond

Kõik vajalik käe-jala ulatuses, et saaksid keskenduda olulisele ja ühildada mugavalt tööelu igapäevaeluga ning tunda elust rõõmu.

Tõhus infosüsteem

Eelinfo klientide kohta ning kogu oma töö dokumenteerimiseks saad kasutada turvalist ja lihtsat veebipõhist infosüsteemi. Enne selle kasutama hakkamist juhendame Sind ning oleme toeks ka edaspidi.

Hea logopeed, meil oled sa väärtustatud!

Activitas meeskonna juhina seisan selle eest, et saaksid oma kogemusest ja pädevusest tulenevalt teenust parimal võimalikul viisil läbi viia ja heade tulemuste eest konkurentsivõimeliselt tasutud. Väljakutsete puhul oleme sinu kõrval ja toetame sind. Üheskoos teeme töö rõõmuks ja kliendid tänulikuks!

Kristi Rembel-Tõnisson

Activitas tegevjuht

Lisainfo tel. 5013410

Kandideeri otse siit kontaktivormilt (CV ei ole kohustuslik) või saada enda CV emailile info@activitas.ee Võtame sinuga ühendust 24-tunni jooksul või järgneval tööpäeval ja arutame läbi koostöövõimalused ja edasised sammud kohtumiseni. Töötasu täistööaja korral alates 2490€. Tööpakkumine kehtib kuni 31. okt 2023