Aktiivse pausi app
Cuckoo Workout®

Paneb töö jõu liikuma


15000+ kasutajat

16 riigis

Lõbus ja tervislik tööpaus

Cuckoo Workout app paneb töötajad liikuma lõbusal ja kaasahaaraval viisil. App tuletab meelde teha tööpause ja juhendab kehalisi- ja meelerahu (mindfullness) harjutusi . Treenida saab nii üksi kui koos kolleegidega. Võimalus teiste kasutajate ja ettevõtetega võistelda, mis seob emotsionaalselt ja motiveerib järjepidevalt jätkama. Sobib ettevõtetele, asutustele, organisatsioonidele, õppesasutustele ja transpordisektorile, kus kollektiiv töötab pikaajaliselt istuvas asendis.

Tõhus ja ergas tööjõud

Aktiivse pausi app lisab töökeskkonda vajalikku rõõmu, heaolu ja sotsiaalset suhtlemist. Füüsiline ja vaimne heaolu käivad käsikäes ja see peegeldub ka töötulemustes. Erksad ja terved töötajad on efektiivsemad ja saavutavad paremaid tulemusi.

Aktiivne paus tööl, kodus ja reisil

1
2
3
4
1

Üle 400 harjutuse koostatud füsioterapeutide poolt

2

Kokku 9 kategooriat:
rühiharjutused
ajutreening
alaseljatreening
meelerahu harjutused jt.

3

Iga video sisaldab 3 harjutust ja kestab 2-3 minutit

4

Töötab veebilehitsejas ja nutitelefonis. Igal pool kaasas, kui soovid teha aktiivset pausi

5

Võta paus!

Suurendab produktiivsust

Uuringud näitavad, et füüsiline aktiivsus, nagu aktiivse pausi harjutused, suurendavad stressitaluvust, õppevõimet, mälu ja mõtlemisvõimet. Harjutused aitavad paremini tähelepanu koondada. MRT pildid näitavad, et füüsiliselt aktiivsete inimeste aju töötab efektiivsemalt kui passiivsetel inimestel. Töötajad kes tunnevad ennast hästi on produktiivsemad ja neil on rohkem energiat, samuti omavad paremaid organisatoorseid ja ülessannete juhtimis oskusi, kui need kes tunnevad ennast halvasti.

Vähendab haiguspäevi

Füüsiliselt aktiivsed inimesed puuduvad töölt vähem võrreldes passiivsete inimestega, mis on rahaline võit töötajale, tööandjale ja riigile. Üheks põhiliseks töövõimetuse põhjuseks on luu- ja lihaskonna haigused, mida põhjustavad sundasendid ja pikaajaline istuv asend. Aktiivse pausi harjutused soodustavad ainevahetust ja vereringet. Samuti suurendavad harjutused liigesesisese vedeliku tootmist, mis vähendab vigastuste teket ja aitavad töövõimet säilitada.

Edendab firmakultuuri

Harjutamine pakub sotsiaalset suhtlust ja suurendab gruppi kuuluvuse tunnet, mis on oluline identiteedi ja enesehinnangu arendamiseks. Harjutamine lõõgastab ja võimestab, mis aitab edasi pürgida ja hakkama saada rahulolematuse, pettumuse, ja negatiivsete tunnetega. Ühiselt läbiviidud harjutused on sotsiaalne sündmus ja ettevõtte kultuuri osa, mis parandab töökeskkonda ja suurendab ühtsustunnet. Tagasiside on näidanud, et pausi harjutused põimivad meeskonnad ühtseks kokku, vähendavad organisatsioonisisest hierarhiat ja leevendavad pingeid.

Parandab tööandja üldmuljet

Võimalus töö ajal harjutusi teha ja suhelda kolleegidega suurendab postiivse tööandja kuvandit. Lõbusa harjutusrakenduse kasutamine loob ettevõttest avatud ja tihedalt seotud ettevõtte mulje. Ühtlasi näitab see, et ettevõtte hoolib oma töötajatest ja soovib neid töökohal võimalikult kaua hoida. Rõõmsa atmosfääriga kollektiiv on ihaldusväärne koht töötamiseks.

Funktsioonid mis panevad liikuma

1
2
3
4
1

Jälgi enda ja teiste kasutajate saavutusi kaardilt ja tegevuslogist

2

Esita väljakutseid oma töökaaslastele ja teistele kasutajatele

3

Võimaldab seada automaatsed meeldetuletusted

4

Kogu kookospunkte ka trepist käimise, tööle kõndimise, rattaga sõitmise või vee joomise eest

Tase 1: oled põletanud maha ühe banaani

Tase 2: oled põletanud maha ühe portsioni jäätist

Tase 3: oled maha põletanud ühe sõõriku jagu

Tase 4: oled maha põletanud terve perepitsa

Mindfullness treening

Cuckoo Workout kasutajad saavad vastavalt oma eelistusele valida meelerahu harjutusi. Mindfullness pausil keskendutakse kindlale sihtmärgile nagu hingamine ja oma mõtted. Pärast mindfullness pausi oled rohkem keskendunud, teadlikult ja tahtlikult tähelepanelik, avatud ja aktsepteeriv. Vaimne paus mõttetööst annab kergendust pidevast informatsiooni juurdevoolust ja suurendab keskendumisvõimet. Mindfullness harjutused annavad puhkust stressist ja ajalisest survest. Samuti aitavad harjutused unehäirete puhul. Paljud inimesed teevad meelerahuharjutusi õhtuti enne magamaminekut.

Kogu punkte ja võida auhindu

Cuckoo Workout app kasutajad koguvad harjutusi tehes kookospähkli punkte, liiguvad kõrgematele tasemetele ja osalevad igakuisetel vaheauhindade ja peaauhinna loosimisel.

Hind

Soodustuse kupongikood remote1

 • Cuckoo VIP
 • 9,90
  kuu
 • 1 kasutaja, miinimum tellimus 6 kuud 59,40€
 • Cuckoo HAPPY
 • 99
  kuu
 • 10 kasutajat, iga lisanduv 6€/kuu
 • Cuckoo REAL
 • 495
  kuu
 • 100 kasutajat, iga lisanduv 4€/kuu
 • Cuckoo BRAVE
 • 989
  kuu
 • 300 kasutajat, iga lisanduv 2,5€/kuu
Kõik paketid sisaldavad
 • Lihtne inglisekeelne veebi- ja mobiilirakendus
 • Rohkem kui 400 videoharjutust
 • Kasutaja ID igale kasutajale
 • Isiklik kasutajaprofiil ettevõttele ja kõigile kasutajatele
 • Mitme mängijaga mäng ja väljakutsete süsteem
 • Automaatsed meeldetuletused, mis panevad liikuma
 • Cuckoo motiveerimissüsteem, mängu funktioonidega ja auhindadega
 • Klienditugi rakendusesisese chati ja emaili teel

Uuringud näitavad, et 30 minutit füüsilist treeningut päevas on piisav et parandada sinu heaolu. Cuckoo Workout mikropausid võimaldavad treeningminuteid ka tööpäeva ajal.

See on on lihtne viis julgustada passiivseid inimesi liikuma ja hoiab vormis ka füüsiliselt aktiivsed inimesed.

Heaolu, mänguline lähenemine ja motiveerivad auhinnad panevad tööjõu liikuma!

Proovi tasuta 14 päeva või liitu

0.00824.17 +KM

Puhasta
Veebi- ja mobiilirakenduse „Cuckoo Workout“ tootja ja rakenduse teenuse tegelik osutaja on Soome ettevõtte Cuckoo Networks OY, asukohaga Fredfrikinkatu 34 B 26, Helsinki, Soome. Võimalikud pretensioonid seoses rakenduse toimimise ja mittetoimimisega kuuluvad lahendamiseks tootja ettevõtte Cuckoo Networks OY poolt. Samuti toimub rakenduse sihipäraseks tööks vajalike isikuandmete kogumine ja töötlemine Cuckoo Networks OY poolt ja nende asukohas. OÜ Activitas ei vastuta rakenduse kasutamiseks vajalike isikuandmete töötlemise, rakenduse tehnilise toimimise või mittetoimimise eest või mistahes rakenduse kasutamisega kaasnevate nõuete eest.OÜ Activitas teeb rakenduse edasimüüjana kõik temast oleneva, et rakenduse kasutamisega seotud küsimused ja probleemid leiaksid tootja ettevõtte Cuckoo Networks OY poolt võimalikult kiire lahenduse.