EXIT-19 treening Covid järgseks taastumiseks

Saad teadmised ja oskused, kuidas järk-järgult suurendada enda füüsilist võimekust, et jätkata tavapäraselt tööelu ja igapäevaeluga pärast koroonaviiruse läbipõdemist

Saad turvaliselt treenida füsioterapeudi juhendamisel väikeses treeningrühmas. Võimalus kombineerida vesikeskkond, saal ja vabas õhus treenimine vastavalt Sinu eelistusetele

Harjutuste valikul ja koormuse doseerimisel arvestatakse Sinu individuaalse võimekusega. Saad individuaalset nõu valusündroomi leevendamiseks

Saad teadmised ja oskused, kuidas koduses keskkonnas ise treenimist jätkata

Füsioteraapia rühmatreeningud koroonaviiruse läbipõdemise järgseks taastumiseks täiskasvanutele ja lastele

Mõeldud täiskasvanutele ja lastele alates 12. eluaastast, kellel on peale koroonaviiruse läbipõdemist jäänud probleemid nagu: väsimus ja jõuetus, õhupuudus, püsiv köha, südamepekslemine, pingetunne või valu rinnus, liiges- või lihasvalu.

Füsioterapeut viib läbi rühmatreeningu basseinis, saalis ja õues

Rühmatreeningud toimuvad saalis, basseinis ja õues. Sealjuures on igal osalejal võimalus ise valida, kas ta soovib kombineeritud treeninguid (saalis, basseinis, õues) või soovib osaleda vaid ühes või kahes erinevas treeningkeskkonnas. Füsioterapeut arvestab harjutuste valikul ja koormuse doseerimisel Sinu individuaalse võimekusega.

Saalis sooritatakse terapeutilisi harjutusi kehalise võimekuse taastamiseks, nõustatakse ning jagatakse soovitusi iseseisvaks koduseks taastumiseks. Õpetatakse hingamisharjutusi hingamisfunktsiooni tõhustamiseks ning õige hingamisrütmi taastamiseks. Antakse individuaalset nõu valusündroomi leevendamiseks.

Vees sooritatakse terapeutilisi harjutusi kehalise võimekuse taastamiseks, vajadusel kasutatakse vesivõimlemisvahendeid (kindad, hantlid, nuudlid, kummilindid). Treeningutel keskendutakse koormustaluvuse ja lihasjõu taastamisele. Harjutusi sooritatakse vees liikudes. Ujumisoskus ei ole vajalik, võimalik on sooritada harjutusi madalas vees (120 cm).

Õue keskkonnas sooritatakse kõnni- ja jõuharjutusi, kus keskendutakse koormustaluvuse ja liikumisvõimekuse taastamisele. Pargis on olemas istumisvõimalus.

Väikesed treeningrühmad

Treeningrupi suurus on 5-10 inimest.

Sooja vee- ja õhutemperatuuriga bassein, vaikne õhkkond

Basseini vee temperatuur on 27 kraadi ja õhutemperatuur 29 kraadi. Bassein sügavusega 120-160 cm. Basseini saab siseneda mugavalt nii käsipuuga trepist kui ka redelist. Sauna kasutamise võimalus.

Võimalus valida treeningkeskkonda

Igal osalejal on võimalus ise valida, kas ta soovib kombineeritud treeninguid (saalis, basseinis, õues) või soovib osaleda vaid ühes treeningkeskkonnas.

Tingimused osalemiseks

Treeninggrupp alustab, kui registreerunud on vähemalt 5 osalejat.

Spetsialistid

Füsioterapeut

Triin Karis

Kõrgharidus füsioteraapia erialal (BSc)
Omandamisel magistrikraad füsioteraapia erialal

Füsioteraapia
Massaaž
Kinesioteipimine
Joogatreener
Beebide ja väikelaste ujutamine

Alates 2021. aastast erialane töökogemus füsioterapeudina

eesti keel
inglise keel

Triin Nõmmistu

Kõrgharidus füsioteraapia erialal (BSc)
Kõrgharidus rahvatervises spetsialiseerumisega toitumisele ja füüsilisele aktiivsusele (MSc)

Füsioteraapia
Massaaž
Kinesioteipimine
Matipilatese treener

Alates 2006. aastast erialane töökogemus füsioterapeudina

eesti keel
inglise keel

 • Toimumispaik

  Saalifüsioteraapia toimub Activitas ruumis nr 113 I korrusel. Basseinifüsioteraapia toimub Spordiklubi Impuls basseinis, Anne 44a Tartu (hetkel treeningud spordiklubis Impuls peatatud, küsi täpsemalt: info@activitas.ee). Õuefüsioteraapia toimub Activitas vahetusläheduses pargis. Pargis on olemas istumisvõimalus.

 • Toimumisaeg ja kestus

  Treeningud toimuvad 1-2 korda nädalas. Üks treening nädalas toimub saalis või õues ja teine basseinis. Basseinistreening toimub kolmapäeval (kell 11.00-12.00) ja saali/õuetreening neljapäeval (10.00-11.00).  Treeningprogamm kestab 5-10 nädalat sõltuvalt Teie treeningkeskkonna valikust. Ühe treeningtunni kestus on 60 minutit.

 • Bussiga

  Activitase läheduses liiguvad bussiliinid: 1, 3, 9, 10, 25
  Spordiklubi Impuls lähedal liiguvad bussiliinid (Anne peatus): 3, 5

 • Parkimine

  Tasuta parkimine 2 tundi parkimiskellaga Actvitase maja vastas olevas parklas, Vaksali ja Tiigi tn ääres 90 minutit tähistatult tasuta. Spordiklubi Impuls parklas tasuta parkimine

Hind

Tasuliselt

10 korra kaart 159 eurot. Väljastatud treeningkaardiga saate tasuda saali-, õue- ja basseinitreeningul osalemise kordade eest, vastavalt enda eelistusele.

Ühekordselt tasudes 19,99 eurot/kord/loe täpsemalt/

Tasuta

Teenus on tasuta, kui laps või täiskasvanu on suunatud Sotsiaalkindlustusameti poolt sotsiaalsele rehabilitatsioonile ja soovitatud on füsioterapeudi grupiteenust. /loe täpsemalt/

Teenus on tasuta täiskasvanud tööealisele inimesele, keda on suunatud Töötukassa poolt tööalasele rehabilitatsioonile ja leitud on füsioterapeudi grupiteenuse vajalikkus. /loe täpsemalt/

Liitu EXIT-19 treeninguga

Esmase treeningu algusaja lepime teiega kokku telefoni või emaili teel

Küsi nõu / registreeri treeningule

Helista

E-R 9.00-18.00

50 13 410