1
2
1

Aitab ennetada jalgade ja alaselja väsimist ja valu.

2

Kergesti puhastatav.

GetUpMat – seisumatt kande/riputus sangaga

Aitab vältida pikast järjepidevast seismisest tulenevat jalgade väsimust ja alaseljavalu. GetUpMati disain ja materjali omadused ning optimaalne jäikus vähendavad seistes väsimustunnet. Seisumatti saab kasutada näiteks tööstuses, kassades, lennujaamades, apteegis, pankades ja kõikidel seismist nõudvatel tööaladel.

Tänu uuenduslikule täitesisule ei kaota matt oma kuju ja on vastupidav. Pealispind on kaetud mustusthülgava materjaliga. Seisumatt on valmistatud kõrgekvaliteedilisest polüretaanist. Põhi haakub hästi põrandaga. Mati kumerad servad vähendavad komistamise ohtu.

Seisumatti on lihtne puhastada ja desinfitseerida, kuna see ei sisalda riidest detaile. Matil on kandesang mugavaks teisaldamiseks või riputamiseks lauanurga külge või konksu otsa, näiteks koristamisel.

Kasutamine

Aseta matt siledale ja kuivale pinnale töökohal. Matti saab kasutada jalanõudega või ilma. Ära kasuta matti terava kontsaga kingadega.

Tehnilised andmed

Mõõtmed: 640x515x21mm. Värvus: tumehall. Materjal: PU-polyretaan (PVC vaba). Pealispind on sile, mustust eemale tõukav ja antibakteriaalne. Kaldus servad. Põhi on libisemiskindel ja ohutu. Garantii 5 aastat.

KASUTAJATUGI

Toote- ja kasutajatugi kogemustega Activitas spetsialistidelt. Parima tulemuse saavutate seisumatti õigesti kasutades.

TASUTA TRANSPORT

Teile sobivasse Itella või Omniva pakipunkti üle Eesti või kulleriga ukseni.

Tarne aeg

Kauba saate kätte 4 tööpäeva jooksul

49€ +KM

Turvaline maksmine pangaülekandega.