1
2
3
1

Vähendab liigset istumist

2

8 erinevat kõrgust just Sinule sobiva asendi saavutamiseks

3

Võimaldab töökoha üles seada ja töötada väga erinevates kohtades

GetUpDeskLight – reguleeritava kõrgusega sülearvutilaud püstises asendis töötamiseks

Võimalus püstises asendis töötamiseks, kui puudub kõrguses reguleeritav laud. Välja töötatud istuva asendi vähendamiseks sülearvutiga töötades. Sobilik kontoris, kodus, suvilas või tööreisil. Kasutamiseks: sülearvutitega, tahvelarvutitega, kirjutuslauana, dokumendihoidjana, noodialusena ja lastele kasutamiseks.

GetUpDeskLight eelised on:

  • Vähendab liigset istumist
  • Kiire ja lihtne paigaldus, kokkupakkimine ja transport
  • Võimaldab töökoha üles seada ja töötada väga erinevates kohtades
  • 8 erinevat kõrgust just Sinule sobiva asendi saavutamiseks
  • Optimaalne tööpinnaruum küünarvarre ja randmete toestamiseks
  • Lisa klaviatuuri kasutamisel saab sülearvuti ja ekraani seada silmade kõrgusele, et vältida kaela ja õlavöötme pingeid
  • Sobib erineva vanuse ja pikkusega kasutajatele erineval otstarbel näiteks: kirjutamiseks, dokumendihoidjana, joonistamiseks, mängimiseks
  • Disaintud kasutamiseks ka aktiivse seismise lauaga Gymba

Kasutamine

Kinnita aluse jalgadele libisemiskaitsed. Komplekteeri arvutialus juhindudes piltidest, vastavalt eelistatud värvile. Reguleeri tööpinnakõrugus enda jaoks sobivale kõrgusele nii, et võimalusel oleks toetatud ka küünarvarred ja randmed. Aseta seade tööpinnale.

Lisaklaviatuuri ja hiire olemasolul on hea tõsta sülearvuti või tahvelarvuti ekraani kõrgemale sõltumata töötasapinna kõrgusest. Selleks aseta metallist hoidik GetUpDeskRack tööpinna kohale, sobivale kõrgusele, millele omakorda aseta elektroonikaseade.

Soovitame seistes töötada kuni pool töölveedetud ajast, igas tunnis asendit vahetades. Alustada võiks seismisega 10-15 minutit korraga ühes tunnis, suurendades järk-järgult seismise aega kuni 30 minutit. Vaata lisaks ka aktiivse seismise lauda Gymba.

Tehnilised andmed

TõusePüstiLaud on ühelt poolt halli värvi ja teiselt poolt valge laminaatkattega, mis võimaldab aluse vastavalt oma värvisoovile komplekteerida. Komplekt sisaldab jalgade libisemiskaitseid. Lisadena: GetUpDesk Light Rack ja GetUpDesk Light kandekott musta värvi.  Kaal 13kg. Toode on valmistatud 100% Soomes.

  • Soovid, et Sinu ettevõtte töötajad oleksid terved, õnnelikud ja motiveeritud? Istumisega vahelduv seismise asend parandab keskendumisvõimet, produktiivsust ja tulemusi. Proovi sülearvutilauda püstises asendis töötamiseks GetUpDeskLight.

KASUTAJATUGI

Toote- ja kasutajatugi kogemustega Activitas spetsialistidelt. Parima tulemuse saavutate seisulauda õigesti kasutades.

TASUTA TRANSPORT

Teile sobivasse Itella või Omniva pakipunkti üle Eesti või kulleriga ukseni.

Tarne aeg

Kauba saate kätte 4 tööpäeva jooksul

99€ +KM

Turvaline maksmine pangaülekandega.