1
1

Ennetab selja- ja kaelaprobleemide tekkimist ja süvenemist

Aktiivne seljatugi Pilot Spot

Humantool

Seljaga kohanduv ja kaasaliikuv ergonoomiline seljatugi Pilot Spot on algselt pilootidele väljatöötatud, mida nüüd saavad kasutada kõik inimesed, kelle töö nõuab pikaajalist istumisasendit kontoritoolil või sõidukis (auto, buss, veoauto jne.)

Seljavaevused algavad tavaliselt selja valest asendist ja vähesest liikuvusest. Seljatugi Pilot Spot aitab seljal puhata, kuna selg on täielikult toestatud, samaaegselt võimaldab seljale vajalikku liikuvust, aktiveerib seljalihased ja ainevahetuse ning selg on õiges asendis.

Seljatugi Pilot Spot annab sõidukis ja kontoritoolil istudes kehale õige asendi. Õige rüht ja kehaasend vähendab koormust seljale, õlgadele ja kaelale.

Pilot Spot seljatugi tagab suurte sõidukite juhtide parema liikuvuse ja nähtavuse.

Kasutamine

Pilot Spot seljatuge on lihtne paigaldada (15 sekundit) kõigile sõidukiistmetele ja enamus kontoritoolidele (vaata paigaldusjuhendit). Pilotspoti kõrgust saab reguleerida ja kasutajatele kohandada ühe lihtsa liigutusega ja lihtsalt eemaldada. Pilot Spot seljatuge on kerge ja mugav reisile kaasa võtta (bussireisile, lennureisile).

Tehnilised andmed

Pilot Spot seljatugi on valmistatud kvaliteetsest puhastatavast materjalist ja on saadaval erinevates värvitoonides (vaata pilti üleval). Pilot Spot seljatuge on testitud lennuväe laboratooriumis hävituslenduritele kohastes äärmuslikes tingimustes. Humantool toodab seljatugesid sadadele tsiviillennunduse pilootidele. Pilot Spot viskoelastne Pharma Foam materjalist polsterdus tasakaalustab massi jaotumise.

Disainer Antti Limingoja, toodetud Soomes.

KASUTAJATUGI

Toote- ja kasutajatugi kogemustega Activitas spetsialistidelt. Parima tulemuse saavutate PilotSpot seljatuge õigesti kasutades.

TASUTA TRANSPORT

Teile sobivasse Itella või Omniva pakiautomaati üle Eesti

Tarne aeg

Seljatugi koos kinnitusrihmaga alates 4 tööpäeva. Lisa kinnitusrihm 10 tööpäeva.

81,67€ +KM

Turvaline maksmine pangaülekandega.