1
2
3
4
5
6
Gymba aktiivse seismise laud
1

Vähendab seismisel valeasendeid ja loob korrektse rühi

2

Ennetab ja vähendab tervisekaebusi läbi aktiivsete tasakaalustatud mitmekülgsete liigutuste

3

Parandab ainevahetust ja vähendab riski selja- ja õlavöötmevalude tekkeks

4

Aktiveerib süvalihaseid ja parandab tasakaalu

5

Vähendab kutsehaiguste tekkimist

6

Võimaldab kasutada tööaega samaaegselt treeninguks

Gymba – aktiivse seismise laud

Gymba aktiivse seismise laud aitab Sul töötades seista tervislikult ilma, et peaksid muretsema jalgade või selja ülekoormuse pärast. Saad kasutada tööaega samaaegselt treeninguks, mis kiirendab ainevahetust ja vereringet. Kulutad rohkem kaloreid kui istumisel või tavapäraselt seistes. Sinu keskendumisvõime ja motivatsioon kasvab ning tööefektiivsus tõuseb.

Gymba aitab vähendada ja ennetada liiga pikast järjepidevast istumisest tulenevaid terviseprobleeme. Väljatöötatud spetsiaalselt selleks, et leiaksid õige tervisliku seisuasendi ja kehahoiu. Tavalisel kõval põrandal seismisel tekib jalgade ja selja väsimine, Gymbat kasutades on aga Sinu seismine aktiivne.

Teaduslikud uuringud näitavad, et naised istuvad sageli päevas kuni 7 tundi ja mehed isegi rohkem. Ligi pool sellest ajast veedad tööl istudes ja ülejäänud pool kodus või mujal istudes. Istumisaeg väheneb alles pensionieas inimestel. Vähendades istumisaega ja kasutades Gymba aktiivse seismise lauda oled tervem ja produktiivsem.

Jaluta kohapeal seistes

Gymba teeb eriliseks patenteeritud funktsioon, mis võimaldab ühe koha peal seistes kõndimisele sarnast liikumist. See aitab Sul püstises asendis töötades kogu päeva aktiivne olla.

Gymba kannab Saksa AGR kvaliteedimärki “Kontrollitud ja soovitame”. AGR ehk Tervisliku Selja Kampaania on sõltumatu ühendus Saksamaal kuhu kuulub 150000 arsti ja terapeuti.

Gymba kasutamine

Igas tunnis võiks vahelduda 50 minutit istumist 10 minutilise Gymba kasutamisega. Treenituse suurenedes pikenda Gymba kasutamise aega järk-järgult, 10 minutist kuni 30 minutini ühes tunnis. Muutusi tunned juba peale mõnepäevast kasutamist. Gymbal seistes lood endale automaatselt korrektse rühi ja hoiad lihased töös. Pöörates Gymba ümber, saad teha erinevaid harjutusi jalgadele ja seljale. Gymba kasutamine ei kriimusta põrandaid, toote all on pehme ja vastupidav kate.

Gymba komplektis on massaažipallid, mis leevendavad jalgade lihasvalu ja jäikust, parandavad vereringet, leevendavad stressi. Need on heaks treeningvahendiks plantaarfastsiidi ehk “kukekannuse” korral.
Soovitav on hakata Gymba massaažipalle kasutama vähe haaval ja suurendada kasutamist järk-järgult vastavalt oma enesetundele. Komplektis on kaks erineva tugevusega massaažipallli.

Pärast tööpäeva lõppu saab Gymba hoiustada riiulil GetUpBoard-Rack. Kuni kuue Gymba kiireks asetamiseks mõeldud lamineeritud kasevineerist riiul on ühelt poolt hall ja teiseltpool valget värvi. L21,5-35xK31xS32cm. Kaal 2,1kg. Vaata lisaks ka reguleeritava kõrgusega sülearvutilaud püstises asendis töötamiseks, GetUpDeskLight.

Gymba tehnilised andmed

Laius 46,5 cm, sügavus: 30,5 cm, kõrgus: 5,5 cm, kaal: 1450 g, kasutaja maksimaalne kaal: 190 kg. Värvus: helehall, oranž, tumehall, sinine, roosa, roheline ja must. Gymba on valmistatud ökoloogilisest taaskasutatavast komposiitmaterjalist ja on toodetud ja arendatud Soomes. Tänu oma elastsusele võimaldab Gymba mitmekülgset liikumist. Garantii raamile 5 aastat.

  • Soovid, et Sinu ettevõtte töötajad oleksid terved, õnnelikud ja motiveeritud? Gymba võimaldab kasutada tööaega samaaegselt treeninguks ja parandab keskendumisvõimet, produktiivsust ja tulemusi. Proovi Gymbat…

KASUTAJATUGI

Toote- ja kasutajatugi kogemustega Activitas spetsialistidelt. Parima tulemuse saavutate Gymbat õigesti kasutades.

TASUTA TRANSPORT

Teile sobivasse DPD ja Itella või Omniva pakiautomaati üle Eesti

Tarne aeg

Kauba saate kätte 4-tööpäeva jooksul (järeltellimisel 10 tööpäeva)

148€ 119€ + KM

Turvaline tasumine pangaülekandega.