Massaaž

Leevendab seljavalu, kaelavalu ja peavalu, aitab lihastel taastutada pärast füüsilist tööd või sporti, vähendab lihaspingeid, parandab ainevahetust, vere- ja lümfiringet, seedetalitust, tugevdab vastupanu haigustele ja suurendab elastsust ning liikuvust liigestel, vähendab vaimset stressi ja tekitab hea enesetunde.

Kellele on Massaž sobilik

Täiskasvanutele ja noortele. Massaaž ei ole sobilik juhul kui on: palavik, nahahaigused, lööbed, põletikulised haigused, kasvajad/kahtlus kasvajatele, veenipõletikud, verejooks või oht selleks, värsked traumad, vigastused, mädanikud, olenemata piirkonnast, südame-, neeru- ja maksapuudulikkus, kilpnäärme haigused, liiga madal või kõrge vererõhk, vältida sünnimärkide ja lipoomide masseerimist, ülemäärane erutus või üleväsimus, psühhoosid.

Mis on massaaž

Massaaž on erinevate liigutuste ja võtete kompleks. Vastavalt kliendi soovile või vajadustele toimub kas kogu keha massaaž või keskendutakse ainult problemaatilistele piirkondadele (selg, kael, kukal, õlad, käed, jalad).

Spetsialist

Madis Rembel

Massöör

Läbinud klassikalise massaaži ja ravimassaaži, beebide massaži, tallamassaaži ning reiki koolitused. Omab kogemust massöörina üle 10 aasta.

 • Toimumispaik

  Activitas ruumides Vaksali 17a, Tartu 50410 või vajadusel inimese juures kodus.

 • Kestvus

  Ajaline kestvus oleneb kliendi soovist ning probleemi ulatusest, keskmiselt 0,5 – 1,5 tundi.

 • Rongiga

  Asume rongijaama vahetus läheduses

 • Parkimine

  Tasuta parkimine maja kõrval olevas parklas 90 minutit

Hind

30 minutit 20 €
45 minutit 25 €
60 minutit 30 €
90 minutit 35 €

Konsulteeri spetsialistiga

koos leiame lahendused

Kirjuta meile probleemist

Helista

E-R 9.00-17.00

50 13 410