Massaaž

Leevendab seljavalu, kaelavalu ja peavalu, aitab lihastel taastutada pärast füüsilist tööd või sporti, vähendab lihaspingeid, parandab ainevahetust, vere- ja lümfiringet, seedetalitust, tugevdab vastupanu haigustele ja suurendab elastsust ning liikuvust liigestel, vähendab vaimset stressi ja tekitab hea enesetunde.

Kellele on Massaž sobilik

Täiskasvanutele ja noortele. Massaaž ei ole sobilik juhul kui on: palavik, nahahaigused, lööbed, põletikulised haigused, kasvajad/kahtlus kasvajatele, veenipõletikud, verejooks või oht selleks, värsked traumad, vigastused, mädanikud, südame-, neeru- ja maksapuudulikkus, kilpnäärme haigused, kõrgenenud vererõhk, psühhoosid.

Mis on massaaž

Massaaž on erinevate liigutuste ja võtete kompleks. Vastavalt kliendi soovile või vajadustele toimub kas kogu keha massaaž või keskendutakse ainult problemaatilistele piirkondadele (selg, kael, kukal, õlad, käed, jalad).

Spetsialist

Madis Rembel

Massöör

Läbinud klassikalise massaaži ja ravimassaaži, beebide massaži, tallamassaaži ning reiki koolitused. Omab kogemust massöörina üle 10 aasta.

Siret Kalbus

Spordifüsioterapeut

Rakenduslik kõrgharidus füsioterapeudi erialal

Läbinud kinesioteipimise, dynamic teipimise ja Ribcage- the missing link in sports physiotherapy Rakenduslik kõrgharidus füsioterapeudi erialal.

Spordifüsioteraapia kogemus igas vanuses harrastus- ja tippsportlastega üle 4 aasta. Peamiseks tegevusalaks on skeleti-lihassüsteemi probleemide ennetamine ning taastusravi. Oskus läbi viia rühmateraapiaid ja treeninguid

Liina Lattik

Füsioterapeut

Magistrikraad füsioteraapia erialal. Füsioterapeudi kutsekvalifikatsiooni 7 tase.

Läbinud kinesioteipimise, spordivigastuste ennetamise ja rühi korrigeerimis koolitused.

Erialane töökogemus üle aasta. Omab praktilisi kogemusi erinevatest Eesti haiglatest ning töötamisel sportlastega. Rehabilitatsiooni kogemus laste ja täiskasvanutega. Valdab erinevaid massaažitehnikaid ning olemas regulaarne praktiline kogemus. Kogemused individuaal- ja rühma füsioteraapia tundide läbiviimisel saalis ja basseinis. Oskused ja kogemused värske operatsiooni järgse teraapia teostamiseks.

 • Toimumispaik

  Activitas ruumides Vaksali 17a, Tartu 50410 või vajadusel inimese juures kodus.

 • Kestus

  Ajaline kestvus oleneb kliendi soovist ning probleemi ulatusest, keskmiselt 0,5 – 1,5 tundi.

 • Rongiga

  Asume rongijaama vahetus läheduses

 • Parkimine

  Tasuta parkimine Actvitase maja vastas olevas parklas, Vaksali ja Tiigi tn ääres 90 minutit tähistatult tasuta.

Hind

30 minutit 20 €
45 minutit 25 €
60 minutit 30 €
90 minutit 35 €

Konsulteeri spetsialistiga

koos leiame lahendused

Kirjuta meile probleemist

Helista

E-R 9.00-17.00

50 13 410