1
2
3
1

Säilitab keha pingevaba asendi, vabastades kaela, õlavöötme ja käed.

2

Väheneb ülekoormus kaelale, õlavöötmele ja kätele.

3

Loob ja soodustab töö asendi klaviatuurile lähedal ning keskjoonel.

ForearmSupportSlim – käetugi lauale – toestus küünarvartele

Käetoe unikaalne asümeetriline kuju võimaldab olla kasutajal töökoha keskel ning klaviatuurile lähedal. Erikujuline disain säilitab keha pingevaba asendi, vabastades kaela, õlavöötme ja käed ning vähendades ülekoormust kaelale, õlavöötmele ja kätele.

Toestus loob ja soodustab tööasendi klaviatuurile lähedal, käed keha kõrval, millest tulenevalt väheneb küünarvarte ettesirutusliigutuste vajadus ja sellest tulenev lihaspinge.

Küünarvarretugi on suurepärane lahendus töötamiseks klaviatuuriga, keskpaigutusega kursorisuunamisseadmega ja traditsioonilise hiirega. Eriliselt õhuke disain 11mm võimaldab kasutada ka uuemaid, õhemaid klaviatuure ja sülearvuteid, randmeid koormamata.

Sobib kasutamiseks püstises tööasendis ja istudes. Vähendab pingeid käelist ja osavust nõudvatel töötegevustel ka väljaspool arvutikasutamist.

Kasutamine

Universaalsel küünarvarretoel on palju kinnitusvõimalusi ja kinnitusasendeid. Sobib kinnitamiseks erineva kujuga laudadele k.a ümargused, mille pakusus on maksimaalselt 3 cm. Kinnitamiseks vali sobiva pikkusega kinnituskruvid ja sobiv kinnitusklambrite asend, vastavalt lauaplaadi paksusele ja kujule.

Tehnilised andmed

Valmistatud hoolikalt valitud materjalidest, et optimaalselt toestada ja samaaegselt vabastada pingetest. Metallist põhjaplaat ei paindu läbi ja annab tootele tervikliku jäikuse. Optimaalselt pehme sisu.

Kunstnahast kattematerjal võimaldab trükkimise ajal või muu operatsiooni käigus käsi hästi libistada. Kunstnahast mikropooridega kate on vastupidav ja lihtsalt puhastatav.

Metallkinnitused võimaldavad stabiilset ja tugevat kinnitust. Komplektis on kinnitusklambrid koos erinevas mõõdus kinnituskruvidega, mis sobivad lauaplaadile paksusega kuni 3 cm. Mõõtmed 68,3x21x1,1cm

KASUTAJATUGI

Toote- ja kasutajatugi kogemustega Activitas spetsialistidelt. Parima tulemuse saavutate toestust õigesti kasutades.

TASUTA TRANSPORT

Teile sobivasse Itella või Omniva pakipunkti üle Eesti või kulleriga ukseni.

Tarne aeg

Kauba saate kätte 4-tööpäeva jooksul

89€ +KM

Turvaline maksmine pangaülekandega.