1
2
3
4
5
6
1

Vähendab seismisel valeasendeid ja loob tervisliku korrektse keharühi

2

Ennetab ja vähendab tervisekaebusi läbi aktiivsete tasakaalustatud mitmekülgsete liigutuste

3

Parandab ainevahetust ja vähendab riski selja- ja õlavöötmevalude tekkeks

4

Aktiveerib süvalihaseid ja parandab tasakaalu

5

Vähendab kutsehaiguste tekkimist

6

Võimaldab kasutada tööaega samaaegselt treeninguks

Aktiivse seismise laud Gymba

Gymba aktiivse seismise laud aitab teil seistes tervislikult töötada ilma, et peaksite muretsema jalgade või selja ülekoormuse pärast. Saate kasutada tööaega samaaegselt treeninguks, mis kiirendab ainevahetust ja vereringet. Kulutate rohkem kaloreid kui istumisel või tavapäraselt seistes. Teie keskendumisvõime ja motivatsioon kasvab ning tööefektiivsus tõuseb.

Gymba aitab vähendada ja ennetada liiga pikast järjepidevast istumisest tulenevaid terviseprobleeme. Väljatöötatud spetsiaalselt selleks, et leiaksite õige tervisliku seisuasendi ja kehahoiaku. Gymba peal on mugavam seista kui põranda peal.

Teaduslikud uuringud näitavad, et naised istuvad sageli päevas kuni 7 tundi ja mehed isegi rohkem. Ligi pool sellest ajast veedetakse istudes töö juures ja ülejäänud pool kodus või mujal. Istumisaeg väheneb alles pensionieas inimestel. Tööandjad pakuvad hetkel liiga vähe alternatiive istudes töötamisele. Vähendades istumisaega ja  kasutades Gymba aktiivse seismise lauda olete tervem ja produktiivsem.

Kasutamine

Igas tunnis võiks vahelduda 50 minutit istumist 10 minutilise Gymba kasutamisega. Treenituse suurenedes pikenda Gymba kasutamise aega järk-järgult, 10 minutist kuni 30 minutini ühes tunnis. Muutusi tunnete juba peale mõnepäevast kasutamist. Seistes põrandale asetatud Gymbale, loob seade teile automaatselt tervisliku korrektse keharühi ja hoiab teie lihased töös. Pöörates Gymba ümber, saate teha erinevaid harjutusi jalgadele ja lamamisharjutusi. Gymba kasutamine ei kahjusta põrandaid.

Pärast tööpäeva lõppu saab Gymba hoiustada riiulil GetUpBoard-Rack. Kuni kuue Gymba kiireks asetamiseks mõeldud lamineeritud kasevineerist riiul on ühelt poolt hall ja teiseltpool valget värvi. L21,5-35xK31xS32cm. Kaal 2,1kg. Vaata lisaks ka reguleeritava kõrgusega sülearvutilaud püstises asendis töötamiseks, GetUpDeskLight.

Tehnilised andmed

Laius 46,5 cm, sügavus: 30,5 cm, kõrgus: 5,5 cm, kaal: 1450 g, kasutaja maksimaalne kaal: 190 kg. Värvus: helehall, oranž, tumehall, sinine, roosa, roheline. Gymba on valmistatud ökoloogilisest taaskasutatavast komposiitmaterjalist ja on toodetud ja arendatud Soomes. Tänu oma elastsusele võimaldab Gymba mitmekülgset liikumist. Garantii raamile 5 aastat.

KASUTAJATUGI

Toote- ja kasutajatugi kogemustega Activitas spetsialistidelt. Parima tulemuse saavutate Gymbat õigesti kasutades.

TASUTA TRANSPORT

Teile sobivasse Itella või Omniva pakiautomaati üle Eesti

Tarne aeg

Kauba saate kätte 4 tööpäeva jooksul

148€ + KM

Turvaline tasumine pangaülekandega

Puhasta