Perearsti teraapiafondiga logopeedile ja psühholoogile ning füsioteraapiasse Tartus

Teraapiafondi kaudu on loodud võimalus perearstidel suunata meditsiinilise näidustusega kliente kas kliinilisele logopeedile, füsioteraapiasse või kliinilisele psühholoogile.

Kui Sul või Sinu lapsel on vajadus eelpoolnimetatud teenusteks, siis räägi esmalt sellest oma perearstiga.

Võimalusel ja vajadusel väljastab perearst selleks saatekirja, kus on märgitud suunamise eesmärk, diagnoos, tehtud uuringud, teenus, mida vajad ja selle maht ning viide, et tegemist on teraapiafondi rahastusega. Ühele inimesele määrab teenuse mahu perearst, arvestades näidustust, vajadusi ja perearsti teraapiafondi vabu vahendeid.

Activitas pakub teraapiafondi rahastusega logopeedi ja füsioteraapia teenust Tartus. Logopeedi teenust viime läbi individuaalselt nii kohapeal kui kaugteenusena lastele ja täiskasvanutele. Füsioteraapia teenust pakume individuaalselt nii saalis kui ka basseinis lastele ja täiskasvanutele. Füsioteraapiat pakume lisaks kaugteenusena.

Saatekirja olemasolul piisab vaid registreerumisest: 5013410 (E-R 9.00-18.00) või info@activitas.ee või läbi meie kodulehe.

Rohkem infot teraapiafondi kaudu saadavate teenuste võimalustest ja tingimustest:https://activitas.ee/osaliselt-tasuta-teenuste-saamine/