Fit4Work rehabilitatsioon aitab ületada töötamist piiravad takistused ja leida sobivad töövõimalused

Activitas aitab sul saavutada parema töövormi ja leida endale sobivad töötamise võimalused

Activitas rehabilitatsiooni on integreeritud spetsiaalsed Fit4Work töövõimestusinstrumendid, mille eesmärk on  üles leida ja kaardistada sinu tööelu ja õpinguid piiravad takistused, nagu näiteks liikumisraskused või psühhloogilised piirangud, ning leida neile ühiselt koos erialaspetsialistidega lahendus. Koostöös Eesti Töötukassaga loome kontakte tööandjatega ja oleme vajadusel sulle toeks sobivale tööle kandideerimisel. Teenust on võimalik saada TASUTA ja on mõeldud vähenenud töövõimega inimestele, kes otsivad tööd, töötavad või õpivad.

Fit4Work on Activitas rehabilitatsiooni raames läbi viidavad spetsiaalsed töövõimestusprotsessid

Fit4Work tegevused ja protsessid viivad sind tööle saamisele lähemale, on abiks töövalikul (karjäärinõustamine) või aitavad paremini jätkata olemasoleval töökohal või õpingutel, et saaksid saavutada jätkusuutliku töö/elu tasakaalu ja maksimaalse rahulolu.

Aitame parandada sinu õpi- ja töökeskkonda, et saaksid piiranguteta ja efektiivselt tööülesandeid täita ja vältida ülekoormuse tekkimist või süvenemist. Parandame töökohaergonoomikat ja tutvustame sulle sobivaid abivahendeid. Soovi korral teeme koostööd sinu tööandjaga ja külastame töökohta, et saavutada parim võimalik tulemus lähtuvalt just sinu töökeskkonnast. Õpetame sulle töövõtteid ja anname soovitusi, kuidas töökohal ennast säästa, et saaksid nautida paremat tööelu kvaliteeti ja tunda tööst ja elust rohkem rõõmu!

Üheskoos leiame efektiivsed lahendused

Tööelu, õpinguid  ja igapäevaelu piiravate murede korral oled Activitas rehabiltatsioonile oodatud. Nõustamine on TASUTA ja sinu diskreetsus on tagatud. Kui sinu takistused sarnanevad alljärgnevaga, soovitame kindlasti meie poole pöörduda:

Vähesed teadmised ja oskused ning julgus tööle kandideerimiseks

Ei tea, milline töö laad on vaimselt ja füüsiliselt sobilik

Raske on jätkata töötamist olemasoleval töökohal

Raske on jätkata õpingutega

Krooniline valu ja lihaspinged seljas, kaela-õlavöötmes, liigesvalu

Depressioon ja meeleolulangus, ärevus, madal enesehinnang

Raske kolleegide, tööandja ja võõraste inimestega suhelda

Konfliktid, raskused emotsiaoonide kontrollimisega

Tööalane “läbipõlemine”, stress, probleemid aja planeerimisel

Madal motivatsioon, raske muutustega kohaneda

Uneprobleemid

Keskendumis- ja tähelepanuhäired, mäluprobleemid, ATH

Suurenenud kehakaal, seedeprobleemid, toidutalumatus, ärritunud soole sündroom

Raskused käelistel tegevustel, karpaalkanali sündroom, käe traumad

Langenud koormustaluvus

Südame-ja kopsuprobleemid

Tasakaalu- ja kõnnimustrihäired

Probleemid raha planeerimisel, võlad

Kõneprobleemid, õpi-, lugemis- ja kirjutamisraskused

Activitas kogemustega spetsialistid on kindel valik

Activitas meeskond koosneb kogenud spetsialistidest. Vajadusel ja võimaluse korral osutame teenuseid sinu kodus, töö juures, õpikeskkonnas, basseinis, jõusaalis ja spetsiaalselt sisustatud teraapiaruumides. Võimalus on saada nõu abivahendite, keskkonna kohanduste ja ergonoomika osas ning töö- ja abivahendeid tasuta proovida.

17 tegutsemisaasta jooksul on Activitas aidanud leida üle 50 000 lahenduse inimestele üle Eesti ja kaugnõustamisena ka väljaspool. Activitas on Eesti Töötukassa aasta koostööpartner Tartumaal 2017. 2020. aasta tagasiside põhjal soovitaks keskmiselt 92% klientidest Activitase teenuseid sõbrale.

Sinu uus ja parem töö/elu algab siit

Ületa töötamist piiravad takistused ja leia sobivad töövõimalused läbi Activitas Fit4Work rehabilitatsiooni. Küsi lisainfot tel.5013410 või avalda soov osalmiseks alloleval kontaktivormil:

Avasta uued võimalused oma pingevaba ja meeldiva tööelu ning õpingute heaks!

Koostöös: